Блог

Розміщення автомобільних антен

Антени, що за конструкцією потребують противаги (автомобільні на магніті і врізні, «локомотивні»), чутливі до площі противаги і місця встановлення. Без противаги, потрібної в залежності від частоти площі, взагалі…

RoIP пульт керування PDU-104

RoIP пульт дистанційного керування радіостанціями точка-точка, точка-багатоточка або багатоточка-точка по IP-мережі. Диспетчерська система з використанням PDU-104 може бути розширена до 6-ти пультів (або більше за спеціального замовлення). Загальні…

Пристрій моніторингу передавального тракту

Horwin MD-V1/V2/U-xx Моніторинг вихідної потужності та КСВ передавальних трактів радіосистем. Дозволяє контролювати параметри на обладнанні, що працює, безпосередньо у стійці або організувати віддалений моніторинг базової станції. Багатоканальна панель…

Методика розрахунку необхідного просторового розносу між приймальною та передаючою антенами

Це ті випадки, коли необхідно оперативно змінювати приймальні та передавальні частоти в широкому діапазоні (≥1мГц). Також змінювати рознесення між частотами Rx/Tx у межах більше ±1,5МГц від номінального значення.…

Побудова високочастотного тракту базової станції системи радіозв’язку

Побудова високочастотного тракту базової станції системи радіозв’язку Як побудувати базову станцію для системи професійного радіозв’язку? У цій статті ми розглянемо три варіанти компонування обладнання одноканальної базової станції та…

Вибір антен для систем радіозв’язку діапазонів VHF/UHF

Антена – пристрій, що перетворює енергію високочастотного коливання від передавача в електромагнітну хвилю, здатну поширюватися в просторі, а при прийомі здійснює зворотнє перетворення. При цьому, задача антени  –…

Про дуплексери

Дуплексер – це пристрій, який використовується в радіо та телекомунікаційних системах для розділення та комбінування частот передавача та приймача на одну антену. Як працює дуплексер. Коли передаючий пристрій…

Деякі питання з побудови антено-фідерного тракту одноканальної базової станції радіозв’язку

Про варіанти побудови ВЧ-тракту базової станції описано в статті https://horwin.info/statti/pobudova-vch-traktu-bazovoi-stantsii-sy/. Тут ми коротко торкнемось питань, що виникають при першому знайомстві з задачею. Загальний склад обладнання базової станції з…